Sijmen is een jongetje van drie jaar oud.
Hij lijdt aan neuroblastoom kanker.
Hier kunt u informatie vinden omtrent zijn situatie.

Sijmen met trein 2

Vele mensen hebben de Facebook pagina ‘Verkoop voor Sijmen’ al gevonden.
Via deze pagina veilt Marlies, van Vrienden voor Sijmen mooi producten en diensten.

Al vele bekende Nederlanders hebben hun medewerking verleend, door gesigneerde producten voor Sijmen op te sturen.
Maar ook weekendjes weg, massages en diverse mooie (merk)producten passeren de verkooppagina.
Wat is er nou mooier dan Sijmen steunen en er zelf ook nog iets moois aan over houden?!

Wordt lid van de groep en volg de veilingen en biedingen die gedaan worden:
Verkoop voor Sijmen